Algemene informatie

Wijs met je Wijk is een drempelloze vrijwilligersorganisatie voor 60-plussers in Veenendaal die in 2013 op particulier initiatief is ontstaan in de Wijk Petenbos.
Het is inmiddels een enorm succes gebleken en telt ruim 1600 deelnemers verdeeld over vier wijken. In de wijk West zijn er ruim 600 deelnemers.

In het winter- en lenteseizoen vinden er wekelijks activiteiten plaats (lezingen, workshops, informatieve bijeenkomsten, etc.) in de Westerkerk (zonder religieuze binding!), buurthuizen ‘de Eglantier’ en ‘’t Turfke’.
Daarnaast zij er talrijke onafhankelijke themagroepen samengesteld, zoals een wandelgroep, leesclub, filosofiegroep, kunstgroep, biljartgroep, enzovoorts, die hun eigen programma inhoudelijk vormgeven.
In de zomermaanden worden er om de week uitstapjes en excursies georganiseerd.
Het motto van Wijs met je Wijk is: ‘Vóór en met elkaar’, m.a.w. alles wordt vormgegeven en georganiseerd door vrijwilligers uit de eigen wijk; laagdrempelig en met zo min mogelijk kosten.
De organisatie ontvangt tot nu toe subsidie - en sponsorgelden.
Deelname aan Wijs met je Wijk West is gratis en zonder verplichtingen. Alleen deelnemers ontvangen uitnodigingen voor de activiteiten.

Contactinformatie

0318 516 016 (deelnemersadministratie)www.wijsmetjewijk-west.nlwijsmetjewijkwest@gmail.comLaatste controle: september 2025

Postadres

adres van secretaris wijk West
Brederodelaan 21
3906EH Veenendaal

Openingstijden

Er wordt gewerkt met diverse activiteiten. In de periode oktober t/m april is dat wekelijks een bijeenkomst in de Westerkerk (geen relatie met het kerkgenootschap dat daar kerkt) met een workshop met klaverjassen of een lezing. Verder zijn er diverse activiteiten die elk een eigen programma hebben. Kijk daarvoor onder de knop 'Activiteiten' op de website www.wijsmetjewijk-west.nl 

Contactpersoon

KvK-gegevens

KvK-nummer: 61323055

Hulpaanbod

Wandelen Wijs met je Wijk Veenendaal West

Elke maandag gaan er om 10.00 uur wandelgroepen uit de wijk West van start. Er kan gekozen worden voor een korte en voor een lange wandeling. De wandeling wordt uitgezet en begeleid door vrijwilligers van Wijs met je Wijk

Workshops en lezingen voor 60-plussers

Workshops en lezingen voor 60-plussers

Informatie aanvragen

Vrijblijvend informatie aanvragen bij deze organisatie?
Dat kan door dit formulier in te vullen:

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een sterretje (*).

Niet gevonden wat u zocht?

Meer organisaties voor:

Wijk- of buurtorganisatieVrijwilligersorganisatie
Vergelijk hulpaanbod